Przedsiębiorstwo BUDNET Waldemar Illmann powstało w kwietniu 2000r.
Od początku swojej działalności zajmuje się szeroko rozumianym budownictwem telekomunikacyjnym. Podczas swojej kilkuletniej działalności zdobyło bogate doświadczenie przy budowie  i modernizacji sieci oraz urządzeń telekomunikacyjnych. Idąc z duchem czasu oraz z ciągle rosnącymi wymaganiami współczesnych Inwestorów, Przedsiębiorstwo BUDNET na bieżąco stara się modernizować swój osprzęt i park maszynowy, aby móc podejmować się najtrudniejszych zadań.

Przedsiębiorstwo posiada duże zaplecze sprzętowe w postaci: samochodów ciężarowych, busów z lawetami, minikoparek i koparko-ładowarek jak również osprzętu specjalistycznego do lokalizacji i montażu kabli miedzianych i światłowodowych. Ciągły rozwój technologii oraz konieczność świadczenia usług na najwyższym poziomie skłoniła nas do zatrudnienia doświadczonej i wykwalifikowanej kadry posiadającej różnorakie uprawnienia.

Efektem tego w 2008r Przedsiębiorstwo BUDNET Waldemar Illmann uzyskało certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2008 w zakresie projektowania, budowy i utrzymania sieci i linii telekomunikacyjnych oraz certyfikat Wojskowego Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji AQAP 2110:2008.

Przedsiębiorstwo BUDNET współpracuje z wieloma podmiotami gospodarczymi i instytucjami publicznymi. W swoim dorobku ma prace związane z budową i przebudową infrastruktury telekomunikacyjnej przy realizacji takich zadań jak m.in.: „ Przebudowa ulicy Głogowskiej w Poznaniu”; „Rozbudowa drogi S-11 ( odcinek węzeł autostradowy A-2 Krzesiny – Kórnik”; „Budowa trasy tramwajowej w ciągu ulic: Podgórna, Muśnickiego, Mostowa, most św. Rocha, Kórnicka wraz z włączeniem do ulicy Jana Pawła II – Poznań”; „Budowa dwupoziomowego skrzyżowania – ulica Kirkora w Swarzędzu”; „Budowa obwodnicy miasta Śrem i wsi Zbrudzewo w ciągu drogi wojewódzkiej nr 434”; „Przebudowa odcinka drogi krajowej nr 22 – ulica Walczaka w Gorzowie Wlkp.” oraz wielu innych.

W połowie 2010r nasza oferta została poszerzona o usługi w zakresie przewiertów sterowanych. Wychodząc naprzeciw ciągłemu rozwojowi i ogromnemu zapotrzebowaniu w tej dziedzinie Przedsiębiorstwo nasze zakupiło dwie wiertnice horyzontalne. W lipcu 2010r wiertnicę JT2020M1 firmy Ditch Witch a w czerwcu 2011r wiertnicę D36x50 II firmy Vermeer poszerzając w ten sposób realizację zadań o metodę bezwykopową dla takich branż jak: energetyka, wodociągi i wszelkiego rodzaju kanalizacje, gazownictwo, ciepłownictwo, rurociągi przemysłowe oraz telekomunikację.

 

Zapraszamy do współpracy!!!
Waldemar Illmann

 

 

 

 

Szybki kontakt:

BUDNET WALDEMAR ILLMANN
Janikowo, ul. Gnieźnieńska 23
62-006 Kobylnica
NIP: 777-116-73-39

budnet@budnet.com.pl

+48 501 463 172